Rhino network solution

Sem slogan

Pokladní systémy

Nabízíme širokou škálu pokladen a systémů splňující podmínky EET.

 
Prodejna SQL (MINI)
 
je pokladní aplikace určené pro maloobchod,
menší restaurace a kavárny. Verze Mini je určena pro samostatné
použití bez vedení příjmu na sklad a bez napojení
na ekonomický systém Money S3. Verze je určena pro
finanční a položkový prodej.
 
Prodejna SQL (S3)
 
je maloobchodní pokladní software určený pro široké spektrum prodejen. Verze Prodejna SQL(S3) je určena pro napojení na ekonomický systém Money S3.
 
IdeaTab MiiX 300
 
s operačním systémem Windows 10, odnímatelnou klávesnicí a 10" mlutidotykovým displejem s rozlišením 1280x800 bodů. Tablet je vybaven procesorem Intel® ATOM Z3735F, 2GB RAM a 64GB uložištěm. Připojení přes WiFi 802.11 b/g/n a Bluethooth 4.0. Výdrž baterie až 9 hodin EPSON TM-T20II pokladní termotiskárnu s rychlostí tisku 200 mm/s a připojením pomoci USB + RS232.BELKIN USB HUB 2.0 poskytující další 4 USB porty.
 
Set pokladního AIO a pokladní tiskárny obsahuje:
 
Pokladní PC terminál PP9635AV s procesorem Intel® Celeron J1900, 2GB RAM a 32 GB SSD. Součástí je 15" LCD displej s rozlišením 1024x768 a dotykovou plochou s rezistivním senzorem. Nainstalován je operační systém WINDOWS 10. Připojení přes RJ45 GigabitLAN. (2x USB2.0, 2x USB3.0, 1x 24V Power USB, 3x sériový port, 1x 12V/24V port pro připojení pokladní zásuvky). EPSON TM-T20II pokladní termotiskárnu s rychlostí tisku 200 mm/s a připojením pomoci USB + RS232.
 
Systém Conto ve verzi Basic
 
obsahuje standardní funkce typu mapa stolů a pokojů, odložené účty, slučování účtu a rozdělení účtu, typy plateb, hotově, kartou, stravenkou a cizí měnou, tisk objednávek na kuchyňskou tiskárnu apod.
 
 
Restaurační systém Conto (S3)
 
je moderní, modulární a konfigurovatelný software, určený především pro restaurace, kavárny a menší ubytovací zařízení. Conto je možné nabídnout také do provozoven rychlého občerstvení, cukráren apod. Je velmi jednoduchý a intuitivní z hlediska ovládání obsluhy. Umožňuje pohodlnou konfiguraci a nastavení z druhého počítače v zázemí, nebo z notebooku a to jak lokálně v místě provozu, tak i přes internet z domova (Konfigurátor).
Důležité upozornění: Nelze zakoupit bez implementace (povinná instalace, nastavení, propojení a zaškolení), hodinová sazba dle ceníku.
 

 

 

Pokladna Euro 50TE Mini
 
je určená především pro menší, maloobchodní provozy v náročnějším prostředí. Například na tržištích, stánkovém prodeji, parkovištích, půjčovnách, malých občerstveních a bufetech, a dále i v kadeřnictvích, holičstvích, kosmetických salónech a podobně. Nadčasový a elegantní vzhled pokladny zanechává v zákaznících dojem moderního obchodníka. Uvedená verze pokladny je vybavena baterií. Pokladna plně odpovídá požadavkům na Elektronickou evidenci tržeb.
 

Registrační pokladna QMP 18 2xRS/USB/OL černá

 

Pokladna serie QMP 18 je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

 

Registrační pokladna CR21 2xRS/USB/LA černá

 

Pokladna serie CR 2x je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen série CR 2x umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

 

Registační pokladna QMP 55 2xRS/USB/OL černá

 

Pokladna serie QMP 5x je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

 

Registrační pokladna QMP 50 2xRS/USB/LA černá

 

Pokladna serie QMP 5x je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

 

 

Registační pokladna QMP 55 2xRS/USB/LA černá

 

Pokladna serie QMP 5x je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

 

Váha obchodní CAS ER-PLUS15kg s nožkou
 
Tato váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny (potraviny, zelenina apod.). Skelet váhy je plastový s nerezovou vážní miskou. Váha je napájena AC 230V přes adaptér. Vestavěný akumulátor zabezpečí provoz váhy na cca 140 hodin. Předností váhy je atraktivní vzhled a kvalitní gumová tlačítková klávesnice. Zákaznický displej je umístěn zezadu na nožce.
 

 
 
Obchodní váha CAS AP15 DR - 15 kg
 
Jedná se o obchodní digitální váhu s výpočtem ceny, která se používá v přímém obchodním styku pro vážení a prodej zboží. Mezi její přednosti patří dvou-rozsahové vážení, což znamená větší přesnost dílku při standardních váživosti, velká spolehlivost, komunikační port RS-232 pro připojení pokladny, velmi dobře čitelný VFD displej a klávesnice pro přímé položky PLU.